Dołącz do nas
Logo

CHŁODNICE SAMOCHODOWE

AUTOKLIMATYZACJA - NAPRAWA - SERWIS

Chłodnice Naprawa-sprzedaż
Jerzy Garczyński

  • ul. Kościuszki 36
  • 85-079 Bydgoszcz

Dział sprzedaży


  • Zakład czynny w godzinach:
  • poniedziałek - piątek 8.00 - 17.00
  • sobota 8.00 - 13.00

Klimatyzacja samochodowa – naprawa, serwis

Posiadamy w ciągłej sprzedaży chłodnice i inne elementy układu chłodzenia do wszystkich modeli samochodów

Warsztat nasz oferuje usługi z zakresu naprawy układów klimatyzacji i wentylacji samochodowej w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Nissens- największego producenta chłodnic na rynku europejskim.

Pracujemy na uprzędzeniach marki VALEO. Zajmujemy się diagnostyką, naprawą i montażem elementów układów klimatyzacji, wykonujemy odgrzybianie metodą ozonowania, które jako jedne z niewielu trwale usuwa roztocza, bakterie i nieprzyjemny zapach w samochodzie.

Realizujemy okresowe przeglądy układów klimatyzacji, sprawdzamy szczelność układu metodą nadciśnienia i podciśnienia w układzie, napełniamy czynnikiem R-134a z kontrastem UV. Naprawiamy układy klimatyzacji manualnej i automatycznej - climatronic. Wykonujemy wymianę i naprawę sprężarek klimatyzacji, osuszaczy, skraplaczy klimatyzacji, parowników i zaworów rozprężnych.

Czyste i świeże powietrze w samochodzie gwarantują nam filtry kabinowe sprawdzonych marek montowane przez nas w czasie przeglądu. Nasz warsztat prowadzi także sprzedaż elementów układu klimatyzacji: skraplacze, osuszacze, zawory rozprężne, parowniki, oringi, sprężarki klimatyzacji. Wszystkie montowane i sprzedawane części są ,fabrycznie nowe i na gwarancji producenta.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Usługi i czynności wykonywane w naszym warsztacie