Dołącz do nas
Logo

CHŁODNICE SAMOCHODOWE

AUTOKLIMATYZACJA - NAPRAWA - SERWIS

Chłodnice Naprawa-sprzedaż
Jerzy Garczyński

  • ul. Kościuszki 36
  • 85-079 Bydgoszcz

Dział sprzedaży


  • Zakład czynny w godzinach:
  • poniedziałek - piątek 8.00 - 17.00
  • sobota 8.00 - 13.00

Produkty fabrycznie nowe

Posiadamy w ciągłej sprzedaży chłodnice i inne elementy układu chłodzenia do wszystkich modeli samochodów

Firma nasza oferuje szeroką gamę fabrycznie nowych chłodnic cieczy, nagrzewnic, chłodnic olejowych, układów klimatyzacji, intercoolerów do samochodów osobowych, dostawczych ,ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych . W ofercie posiadamy produkty takich producentów jak:

Nissens

Duński producent układów chłodzenia, lider na europejskim rynku.
W ofercie Nissens znajduje się kilka tysięcy chłodnic cieczy przeznaczonych dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, prawie wszystkich marek, modeli i typów, z silnikami benzynowymi i diesla.
Produkty Nissensa charakteryzują się wysoką wydajnością cieplną (od 15 - 20% większa od oryginału), perfekcyjne wykonanie oraz niewielki ciężar (aluminium)

Modine - NRF

NRF oferuje szeroką gamę chłodnic oraz nagrzewnic do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz maszyn przemysłowych i budowlanych.

Produkty te wykonane są z różnych materiałów: aluminium/plastik, miedź/plastik, miedź/mosiądz w zależności od specyfiki przeznaczenia.

BEHR

Niemiecki koncern specjalizujący się w produkcji układów chłodzenia silników i układów klimatyzacyjnych do samochodów osobowych i ciężarowych.

Jest dostawcą na pierwszy montaż dla AUDI, BMW, CITROENA, MERCEDESA, VOLVO, MANA, OPLA, RENAULT, VW, PEUGEOTA. Produkuje części najwyższej jakości do układów klimatyzacji oraz najbardziej obciążonych termicznie układów chłodzenia.

Valeo

Francuski koncern motoryzacyjny, jeden z największych na świecie, produkujący na pierwszy montaż dla większości producentów samochodów. Valeo to również wiodący na świecie producent układów termicznych

AKG

Niemiecka firma, tradycyjny dostawca na pierwszy montaż dla BMW, AUDI i VOLKSWAGENA, MERCEDESA, zaawansowanych technologicznie chłodnic wody, oleju, powietrza oraz nagrzewnic.

Magneti Marelli

Włoski koncern produkujący układy termiczne na pierwszy montaż, produkowane części są najwyższej jakości polecane przez producentów.

J.Deus

Portugalska fabryka J.Deus (była własność Magneti Marelli, a obecnie koncernu Denso) zaopatruje w chłodnice FIATA i VW. Wysoka jakość potwierdzona certyfikatami ISO.

Koyo

Japońska fabryka produkująca chłodnice głównie na pierwszy montaż dla koncernów takich jak Nissan, Mazda, Mitsubishi, Toyota. Poza standardowym wykonaniem produkuje również chłodnice do samochodów rajdowych i wyczynowych.

Ordonez

Istniejąca od roku 1895 hiszpańska firma, specjalizująca się w produkcji nagrzewnic, chłodnic wody i oleju, intercoolerów i skraplaczy klimatyzacji. Jest to producent dostarczający swoje wyroby na pierwszy montaż. Asortyment firmy Ordonez charakteryzuje się wysokim stopniem zaawansowania technologicznego.

Visteon

Amerykański koncern (nr 2 na świecie) produkujący na pierwszy montaż układy chłodzenia głównie dla koncernu FORD i innych aut amerykańskich.

Oferowane przez nas produkty cechują się wysoką jakością wykonania ,wszystkie posiadają atesty i spełniają normy ISO posiadamy elementy oryginalne i zamienniki spełniające wymagania produktu oryginalnego w 100% zgodności z O.E. - oryginalne części zamienne. Wszystkie produkty posiadają gwarancję, w zależności od producenta
12 lub 24 miesięczną.